Andrej Č. – nádor prostaty

Diagnóza C 61
Od roku 2016 som pravidelne absolvoval urologické kontroly. Dr. povedal, že je všetko v poriadku. V roku 11/2019 nastal zlom a ten istý doktor mi oznámil, že mám veľmi zlé výsledky /PSA 20,34/  a nedával mi veľkú nádej na vyliečenie, pretože išlo o veľmi zhubný a agresívny nádor prostaty Gleason 10.

Bol som v šoku, nevedel som čo mám robiť a tak som vyhľadal najlepšieho odborníka na Slovensku uro-onkológa s bohatými skúsenosťami a praxou profesora Jána Brezu. Bol veľmi milý a ústretový, hneď sa ma ujal nasadil liečbu ožarovanie, hneď po tom injekcie cytostatiká, ktoré beriem dodnes a povedal mi, že urobí všetko preto aby som sa vyliečil. Vedel som, že som v dobrých rukách aj napriek závažnosti mojej diagnózy.

Na internete som čítal veľa o mojom probléme a narazil som na  preparát Penoxal, ktorý  pomáha aj v liečbe rakoviny prostaty. Hneď som si ho objednal, a beriem ho už rok a pol 4 tablety denne.  Je pravda, že som vyskúšal penoxal vynechať po dobu 25 dní, no opäť sa mi vrátila slabosť tela, únava, bolesti žalúdka, kĺbov, veľmi veľa som spal a mal som veľký problém s pohybovým aparátom a chudokrvnosťou. Cítim, že keď ho beriem som silnejší, nie som až taký unavený a čo je najdôležitejšie, je, to že výsledky mám veľmi dobré, účinky liečby a doplnkového Penoxalu sú fantastické. Aj pán profesor Breza spomenul, že je veľmi rád, že výsledky sú veľmi dobré. Teší sa so mnou. Aj takou formou by som sa chcel pánovi profesorovi Jánovi Brezovi poďakovať, za jeho odbornosť, ústretovosť a láskavý prístup ku pacientom.
Chcem sa poďakovať aj Penoxalu, ktorý mi  pomáha žiť plnohodnotný život, zmierňuje moje ťažkosti a problémy v liečbe pri vysoko rizikovom nádore prostaty. Veľmi som sa potešil aj takejto možnosti, nakoľko môj zdravotný stav vyžaduje podporu a posilnenie imunity vzhľadom na moju diagnózu a na druhej strane nakoľko som dôchodca a nemám až taký veľký príjem odmena od vás ma určite veľmi poteší . Ďakujem.                 S pozdravom Andrej 

Informace k příběhu:

Popsaný příběh je pravdivý a byl napsán panem Andrejom. Pokud byste se chtěli s panem Andrejom spojit či popovídat, napište nám a rádi vám předáme kontakt, který však slouží výhradně pro účel Vašeho dotazu, nikoli předání dalším osobám či veřejného šíření. Všem vám upřímně přejeme hodně zdraví.


Jak Penoxal pomáhá při onkologickém onemocnění?

Silný imunitní systém si dokáže s nádorovými buňkami poradit a zničit je, někdy však potřebuje pomoc. PENOXAL stimuluje imunitní systém a pomáhá tak optimalizovat jeho působení, které se projevuje dostatečně efektivně při boji s nádorovými buňkami. Přípravek může být užíván i během radioterapie a chemoterapie, kdy pomáhá snášet některé nežádoucí účinky léčby. Dále zlepšuje činnost trávicího traktu, jater, ledvin a dalších orgánů, které jsou při onkologické léčbě velmi zatěžovány, a tím přispívá ke správnému fungování organismu a celkové pohodě. Je tedy vhodným doplňkem u celkové léčby onkologického onemocnění, což ve svém vyjádření o Penoxalu potvrzuje MUDr. Anna Galambošoválékarník PharmDr. Tomáš Arndt a další lékaři. O zkušenostech uživatelů Penoxalu se můžete více dočíst ZDE.

Sdělte nám svůj příběh

Pomůžete tak ostatním a my Vás odměníme.

Více informací